Кандидати для своєї агітації застосовують різні засоби, серед них – і надання юридичних послуг. Спостерігачі ОПОРИ зафіксували такий випадок у м. Каховка.

Олена Декадіна, кандидат в депутати до Херсонської обласної ради від Блоку ПП «Солідарність»,  з початку періоду агітації проводить прийом громадян та надає юридично-правові послуги жителям м. Каховки. Послуги надаються у приміщенні громадської організації «Солідарна Україна», де зараз функціонує громадська приймальня кандидатки.

09-10-porushennia-Agitacia-Kahovka-skrin

Як сказала в своєму коментарі Олена Декадіна, допомагає їй з цим запрошений з Києва юрист Половець Михайло Михайлович. Він надає консультації з житлових, майнових справ, з судових позовів, з сімейного та виборчого права тощо.  Всі послуги є безкоштовними. Як засвідчує кандидатка, запрошений юрист приїхав надавати послуги безоплатно, тому кошти з фонду партії не витрачаються. У своєму коментарі кандидатка розповіла, що юрист із столиці буде консультувати громадян протягом тижня.

Громадянська мережа «ОПОРА» інформує, що відповідно до ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»  «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Богренцова – прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області
+38066174 45 28
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.