30 вересня на Анатолія Родзинського, кандидата на посаду Харківського міського голови, було здійснено напад. В результаті він отримав струс мозку та йому наклали два шва в області голови. За словами Анатолія Родзинського, він знає замовника та впевнений в тому, що замах здійснений через політичні мотиви.

1 жовтня у особистій розмові з кореспондентом “ТОЧКИ ОПОРИ” Анатолій Родзинський розказав подробиці того, що з ним відбулося напередодні вночі. З його слів, близько 11 ночі, коли він вийшов з машини і збирався зайти до під'їзду будинку, де проживає, на нього напав невідомий в балаклаві і почав бити по голові. На думку Анатолія Родзинського, життя йому врятувало те, що він зміг підвестися на ноги, не дивлячись на те, що удари не припинялися, і продовжити рух до під'їзду, звідки вийшов один із мешканців будинку. На місце події  прибули швидка та поліція. (ВІДЕО: Анатолій Родзинський про напад)

Анатолій Родзинський вважає, що цей напад є спробою навмисного вбивства, а єдиною людиною, за його словами, якій ця ситуація вигідна — це Геннадій Кернес. Адже, як зазначає Анатолій Родзинський, Геннадію Кернесу принципово важливо перемогти в першому турі. На думку Анатолія Родзинського, саме страх другого туру виборів міського голови Харкова, в якому Геннадій Кернес може програти, наштовхнув на цей злочин останнього. Анатолій Родзинський також додав, що однією з причиною нападу може бути те, що він є єдиним кандидатом з усіх зареєстрованих, які критикують Геннадія Кернеса і тим самим знижують його рейтинг. (ВІДЕО: Анатолій Родзинський про замовників нападу; Анатолій Родзинський про підозрюваного)

Правоохоронні органи вже відреагували на побиття кандидата на посаду Харківського міського голову та внесли даний факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань як замах на вбивство відповідно до ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

 
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.