Цього разу об’єктом меценатства стала Сушовецька ЗОШ, що у Білогірському районі. 18 вересня представники політичної сили "За конкретні справи" презентували першокласникам набори для малювання та нові меблі у класну кімнату.

Партія Олександра Гереги «За конкретні справи» продовжує хизуватися передвиборною благодійністю. Цього разу інформацію про подарунки школярам розміщено на сторінці «За-Конкретні-Справи Білогірський-Район» у соціальній мережі ВКонтакті.

«З початком нового навчального року, йдеться в повідомленні, учні Сушовецької загальноосвітньої школи від Політичної партії «За конкретні справи» та народних депутатів України Олександра Гереги та Андрія Шиньковича отримали подарунки першачки отримали набір для малювання, зошити, а для класного кабінету нові меблі. Слова щирої подяки линуть і з вуст учнів, і вчителів, і батьків для народних обранців за турботу, розуміння та сприяння».

0 za konkretni spravu1'

0 za konkretni spravu2

(Фото: з мережі Vkontakte)

Громадянська мережа ОПОРА вкотре нагадує потенційним кандидатам, що ЗУ «Про місцеві вибори» (ч. 4 ст. 60) забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг. Таким чином, після офіційної реєстрації кандидатів у сьогоднішній благодійності можуть вбачатися ознаки підкупу виборців.

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.